Корок технічний (підкладка з корку) — це матеріал для ізоляції, що виготовляється з подрібненої кори коркового дуба. Виготовляється в рулонному вигляді товщиною від 2 до 10 мм, висотою - 1 м, довжиною - 10 м. Також є міні-рулони, розміри яких 8м*0,5м*2 мм та 8м*0,5м*4мм. Сьогодні корок цього виду витісняє популярні матеріали що раніше застосовувались для звуко-, вібро- та теплоізоляції, адже перевищує у декілька разів своїми якісними характеристиками інші різновиди ізоляційних матеріалів.

Завдяки своїй унікальній структурі корок не просідає і зберігає всі свої тепло- і звукоізоляційні функції впродовж багатьох років.

Корок, який має товщину 2мм, 3 мм, 4мм, 5мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм використовують в якості підкладки під ламінат, паркетну дошку, коркову та вінілову підлогу. Якщо потрібно, підкладку можна дати в декілька шарів. Товщина підкладки з технічного корку, в першу чергу, залежить від різновиду основи та від покриття, яке було обрано для підлоги.

Монтаж корку технічного (у вигляді рулонів):

Значною перевагою підкладки з корку є її спроможність нівелювати нерівності та шершавості основи. Саме у зв'зку з цим її рекомендують  використовувати як підкладку-основу з найпопулярнішими видами покриття для підлоги.

Підкладка з корку – матеріал доволі еластичний і не потребує високої якості стяжки. Досить лише, щоб поверхня та структура основи була чиста, рівна та суха.

Підкладку з корку можна класти як поверх основи, так і клеїти до неї. Спосіб укладки підбирається відповідно до умов та до кожної окремої ситуації.

Під час монтажу підкладки з корку температура повітря приміщення має бути не нижчою за +18°С та рівнем відносної вологості в межах 50-60 %.

Підкладний настил для різних типів покриття підлоги

Для масивної дошки, ламінату, паркетної дошки підкладка з корку – ідеальний варіант. Адже, завдяки своїй еластичності вона згладжує нерівності і таким чином створює цілковито рівну основу.

Установка та монтаж підлоги з дерева на такій основі завдасть мінімум труднощів.  Крім цього, коркова підкладка володіє чудовими властивостями "амортизатора", що перешкоджають деформації і передчасній втраті якостей підлоги.

Також, пропонуємо Вашій увазі ізоляційні гумо-коркові підкладки (для підлоги, яка потребує високої щільності  основи) – це вид підкладки, де гумові гранули поєднуються з гранулами корку з використанням клею з поліуретану. Гумо-коркова підкладка - це чудовий варіант для підлогового покриття, яке приклеюється до основи (масив, паркетна дошка). Вона ефективно знімає напруження з дошки, яка розширюється і звужується в розмірах під дією перепаду температури та вологості повіртя. Така підкладка має щільність 600 кг/ м³ і товщину 2-4 мм.

 

Рулони для ізоляції Rolflex характеризуються ідентичними властивостями   та характеристиками як і пластини для ізоляції. Всередині  приміщення застосовуються для того, щоб утеплити стіни, та як підкладку під підлогу. Основним призначенням корку Rolflex є використання його у взуттєвій промисловості, а також для виготовлення коркових дошок, галантереї та різної рекламної продукції. Корок технічний Rolflex виготовляється у формі рулонів з такими розмірами:

 

 - Висота – 1м або 1,2 м;

 - Довжина - 25м або 30 м.

 - Товщина – 1мм-10 мм 

 

Потрібно врахувати, що під час укладання підкладки з корку на бетонну основу потрібно забезпечити для неї гідроізоляцію. Щоб коркова основа не відсиріла, під неї рекомендовано настеляти плівку з поліетилену товщиною не менше 150 мкм.

Підкладку з корку можна застосовувати для укладання керамічної плитки. Інколи без цього неможливо обійтись. В таких випадках корок слугує амортизатором, тепло- та звукоізолятором.

Підсумовуючи, можна визнати, що підкладка з корку – доволі універсальний матеріал, оскільки він укладається практично під усі види підлогового покриття.  Беззаперечним плюсом є легкість настилання та екологічна чистота й природне походження.

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91