Коркові компенсатори

Компенсатор з корку – це декоративний елемент підлоги, що використовується на стикових місцях паркету перед початком шліфувальних та циклювальних робіт. Зокрема, корковий компенсатор монтується, щоб зістикувати різні види підлоги, які розташовуються на одному рівні. Компенсатори з корку – це ідеальний вибір, щоб оформити місце, де масивна дошка переходить на інші види покриття підлоги, та зазори, зумовлені деформацією.

Основна роль коркових компенсаторів - це компенсувати ширину зазорів між паркетом, яка постійно змінюється від перепаду температури та вологості повітря в приміщенні. Завдяки здатності відновлювати свою форму, коркові компенсатори чудово справляються з цим завданням.

Крокуючи в ногу з сучасними тенденціями, коркові компенсатори застосовують також по периметру підлоги, що дозволяє не використовувати плінтус.

Компенсатор з коркового дерева – екологічно чистий матеріал, що виготовляється із спресованого корку, тому ідеально витримує різку зміну вологості та температури.

Довжина компенсатора становить 90 см,  товщина - 5 мм, 7 мм, 10 мм, висота - 16 мм, 23 мм.

Також в якості коркового компенсатора можна використовувати герметик з корку BOSTIK 3070. Він складається лише з одного діючого компоненту з характеристиками в’язко-пластичного наповнювача, до складу якого додатково входять коркові гранули і еластична речовина. Також його використовують для компенсації розширення та звуження підлоги, заповнюючи компенсаційні зазори між паркетом та по периметру, для тепло-, та шумоізоляції: у міжвіконних рамах, перегородках та дверях, стінах будівель та споруд. Ізоляційний ефект створює значна кількість осередків, наповнених повітрям у корковій гранулі, що допомагає мінімізувати витік тепла та холоду, забезпечуючи цілковиту ізоляцію.

 

 

 Властивості компенсатора BOSTIK 3070:

 - універсальність;

 - міцність (при дії механічних факторів відшарування коркових частинок не відбувається);

 - висока термостійкість;

 - морозостійкість;

 - не просідає;

 - еластичність шва;

 - чудова звукоізоляція ;

 - час затвердіння: 6-12 год. в залежності від температури повітря;

 - розхід: 500 мл на 5 - 10 м.п., в залежності від розміру заповнюваних зазорів.

Спосіб використання: поверхня має  бути рівна та міцна, очищена від пилу та знежирена, вологість основи – не більше 3%. Температура використання повинна бути від +5 до +35 градусів. Щоб підвищити адгезію, рекомендується поґрунтувати поверхню. Bostik 3070 наноситься за допомогою шпателя або повітряного пістолета.
Асортимент: 500мл.

 

НОВИНКА:  Компенсотор з коркового дерева з  7 шаровим покриттям двокомпонентного лаку.

Корковий компенсатор, покритий лаком, є чудовим рішенням при з'єднанні готового до укладання підлогового покриття під лаком або маслом.

Для того, щоб довершити ідеальність Вашої підлоги, лаковані коркові компенсатори виготовляють в десятьох найпоширеніших кольорах та різних відтінках, таких як:  білий, сірий, дуб, махагон, горіх, боні.

 

 

 

 

 

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91