Корок настінний

Корок - це матеріал, одними з найважливіших характеристик якого є натуральність та екологічність продукту,  він надзвичайно практичний та має ряд унікальних властивостей. Одночасно з іншими оздоблювальними та будматеріалами, корок не завдає абсолютно ніякої шкоди для здоров'я.

Настінний корок виготовляється з натуральної сировини - кори коркового дерева. Властивості покриття визначаються унікальною будовою даного матеріалу. Структура кори коркового дуба нагадує стільники, тобто складається з величезного числа мікроскопічних осередків, які наповнені сумішшю газів азоту і кисню в певній пропорції. Ці осередки ізольовані і непроникні для води. Завдяки такій пористій структурі корок володіє унікальною для натуральних матеріалів властивістю - здатністю відновлювати первинну форму після механічного або фізичного впливу. Крім того, завдяки структурі із так званих сот і газоподібної суміші всередині осередків, корок володіє прекрасними теплоізоляційними і звукоізоляційними якостями. Коркові листи відрізняються пиловідштовхуючими властивостями, оскільки є природними антистатиками.

А ще корок має такі характеристики:

 - гіпоалергенний, тобто не викликає алергічних реакцій;

 - стійкий до вологи;

 - не уражується бактеріями і грибками, у тому числі цвіллю;

 - не виділяє шкідливих речовин;

 - не підтримує горіння;

 - стійкий до гниття і пошкодження гризунами.

Саме за всі ці характеристики коркові покриття використовуються практично всюди, володіючи крім цього ще і прекрасними декоративними властивостями. Корок здатен внести неповторну природну гармонію в інтер'єр. При цьому спектр відтінків може істотно варіюватися від натуральних до екзотичних, від однотонних до змішаних. Вам залишається тільки вибрати для себе та свого інтер'єру найкращий варіант.

Настінний корок має наступні технічні параметри:

Розмір: 600 * 300 * 3 мм

Щільність: 220 кг/м2

Можливі відхилення у розмірах:

Довжина та ширина: +/- 0,4 мм

Периметр: +/- 0,4 мм

Прямизна: +/- 0,4 мм

Вологість: 2-4%

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91