Бамбукові стовбури

Стовбур бамбука є матеріалом натурального походження. Тому чутливий до перепаду температур та вологості, при якій знижується стійкість матеріалу. Розуміючи це, компанія “OKAN” пропонує Вам оброблений стовбур бамбука різного діаметру.

Стовбур бамбука піддається технологічній обробці високої ефективності. Після термічної обробки та випалу бамбукові стовбури набувають благородного коричневого відтінку, вони стають значно стійкішими до різного виду пошкоджень та зносу.

Під час термічної обробки на бамбуковий стовбур почергово діє тиск, пара та висока температура. Під час термообробки бамбуковий стовбур виділяє речовину, головною функцією якої є захист від впливу перепаду темпаратури та відносної вологості повітря. Декорація та вирівнювання стовбуру відбувається за допомогою випалювання «хребців» бамбукового стовбуру. Меблеві та архітектурні вироби відрізняються міцністю, стійкістю та невибагливістю в догляді та експлуатації.

Оброблений стовбур має ряд переваг:

 - естетичність зовнішнього вигляду;

 - підвищена стійкість до процесів гниття;

 - міцність та довговічність.


*Зверніть увагу: під час термообробки в бамбукових стовбурах спеціально створюються дірочки поміж кільцями, діаметр яких 1,5 мм. Така процедура здійснюється для того, щоб в процесі термообробки волога випаровувалася, аби стовбур не розтріскувався надалі при експлуатації.

Стовбур бамбука декоративний

 

 

Щоб створити неповторний екзотичний інтер’єр тропічного лісу, скористайтеся екологічно чистим матеріалом декоративних стовбурів. Він легко та вдало поєднується з іншими оздоблювальними матеріалами завдяки своїй фактурі та кольоровій гамі, яка може варіюватися від золотистого, коричневого до чорного чи навіть леопардового. Останні мають незвичайне плямисте забарвлення.

 

 

 

 Тонкінський стовбур бамбука

Тонкінський бамбук є матеріалом чудової якості, який встиг добре себе зарекомендувати. Особливостями стовбура тонкінського бамбука є:

• діаметр по всій довжині стовбура – ідеальний;
• стовбурові стінки - товсті;
• міцність;
• стійкість до вологи.

Тонкінський бамбук ідеально підходить у якості опори для рослин. Він доволі активно використовується в галузі садівництва, городництва, сільського господарства та у розплідниках. Чудово підходить для виготовлення предметів ландшафтного дизайну та садових конструкцій декоративного призначення.

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91