Бамбукові шпалери

Шпалери з бамбука мають вигляд тонких бамбукових рейок (планочок), ширина яких може бути від 5 мм до 25 мм, що закріплюються на основі - полотні з натуральної  тканини. Для виробництва шпалер використовується верхній шар бамбука з яскраво вираженою структурою, яка характерна тільки для бамбука. Головною перевагою бамбукових шпалер є їх натуральність та довговічність. Рулони бамбукових шпалер  виготовлють шириною 2.5 м, 2.0 м, 1.5 м, 0.9 м, довжина – 10 метрів.

Найкраще підходить для обробки та оздоблення ресторанів, офісних приміщень, бізнес-центрів  та готелів.  Застосовується для створення стильного інтер’єру  шляхом декорування стелі, стін та меблів. Визнано, що використання бамбука в інтер'єрі завжди вносить в приміщення екзотичність та неповторний стиль.

Щоб запобігти скупченню на шпалерах пилу, в процесі виробництва на матеріал наноситься антистатична речовина, а також речовина, яка запобігає вицвітанню та втраті кольору і текстури.

Бамбукові шпалери є не лише екологічно чистими та довговічними, вони легко клеяться на всі поверхні, навіть на цемент та бетон, потрібно лише заздалегідь знежирити та очистити від пилу поверхню.

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91