Герметик Click Guard виготовляються на силіконовій основі, що надає йому високі фізико-технічні та експлуатаційні показники:

1. Герметик володіє такими якостями, як еластичність, міцність і довговічність.

2. Широкий температурний режим використання, під час монтажу і в процесі експлуатації.

3. Прекрасно справляється з основним призначенням - заповненням стиків, зазорів і швів, захищаючи їх від попадання води.

4. Простий у вжитку. Можливе застосування без спеціалізованих навичок, своїми руками. Панелі не склеюються. Це дозволяє при необхідності швидко розібрати і виконати монтаж підлогового покриття в іншому приміщенні.

5. Герметик запобігає появі щілин у замкових з'єднаннях.

6. Значно збільшується термін експлуатації покриття із замковою системою збору.

7. Не містить і не виділяє жодних шкідливих для здоров'я людини і домашніх тварин речовин. Тому може застосовуватися в житлових приміщеннях, а також у дитячих кімнатах.

При замковій системі збору підлоги найбільш уразливими до потрапляння вологи є замки. Саме через мікро щілину між ламелями, може проступити волога, що призведе до " розбухання " замка і деформації підлоги . Захистити Вашу підлогу від попадання вологи, зробити покриття більш вологостійким допоможе саме герметик - паста Click Guard .

Наносять герметик на верхню частину шипа!!!  Проникнення вологи можливо тільки з лицевого боку. Ні в якому разі не наносьте його в паз замка, інакше, замок не защолкнеться! Після нанесення герметика на шип ви стикуєте панель. Надлишки герметика видавлюються із замка на поверхню покриття. Далі, Ви даєте підсохнути герметику протягом 15-25 хвилин , після чого підчепивши його з краю нігтем, акуратно знімаєте застиглий герметик .

ВАЖЛИВО! Герметик не склеює замки , а лише заповнює шов

Витрата - 1 упаковка на 10 м2

Упаковка 125 мл

 

Корковий герметик Bostik 3070

Корковий герметик BOSTIK 3070 – однокомпонентний в’язко-пластичний наповнювач, що використовується в якості коркового компенсатора.  Складається з коркової крихти і еластичної речовини на основі розчинника Підходить  для шуму-та теплоізоляції: швів міжвіконних рам, дверей та перегородок, між стінами будівель і споруд та інших тепло і шумоізоляційних робіт.

Велика кількість наповнених повітрям осередків у коркової крихті створюють ізоляційний ефект, мінімізуючи передачу тепла і холоду та забезпечуючи виняткову ізоляцію.

Розхід: при ширині шва 1см – 10м.пог.

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91