Після укладання дерев'яного покриття підлоги необхідно подбати про те, щоб збільшити  експлуатацію матеріалу на максимально тривалий час. Для цього слід скористатися спеціальними маслами, що продовжують «життя» покриття підлоги.

Одним з таких засобів є масло OSMO (Німеччина), яке використовується як для простих дерев'яних підлог, так і для дорогого паркету. До його складу входять високоякісні компоненти, що піддаються багаторазовій обробці в процесі виробництва. Насамперед, це рослинні лляна та соєва олії і віск пальми.

Таким чином, OSMO не містить шкідливих домішок, що робить його екологічно чистим продуктом. Цей засіб настільки безпечний, що ним можна обробляти навіть дерев'яні іграшки.

Масло використовують для обробки поверхонь стін, покриттів для підлоги в коридорі, кухні та інших приміщеннях з інтенсивним рухом. Крім того, виробники рекомендують застосовувати цей засіб для теплих підлог, так як масло має властивість розширюватися разом з нагріванням дерева. Таким чином, покриття підлоги буде завжди в ідеальному стані і матиме доглянутий вигляд.

Якщо у ванній кімнаті є дерев'яні конструкції, їх необхідно обробити цим засобом. Масло OSMO додасть їм міцності і створить перешкоду для проникнення вологи, запобігаючи гниттю дерева.

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91