Готовий до застосування, поліуретановий грунт на базі розчинника для знепилення й ущільнення сухих, вбираючих мінерали основ без водяного підігріву перед нанесенням усіх видів поліуретанових і полімерних клеїв. Не використовується в якості ізолятора залишкової вологи.

Тільки для професійного використання.

Застосовується в поєднанні з клеями торгових марок Sipol, Legnopol 2000, Elastic SMP-BOND.

ПІДГОТОВЧІ РОБОТИ

Основа має бути без дефектів, рівна, суха, без тріщинок, чиста і вільна  від матеріалів, що погіршують адгезію  у відповідності в до DIN 18365, 18352, 18356 та норм B2236, B2218.

Перед початком виконання робіт обов’язково перевірте стяжку, видаліть вільні або пухкі фрагменти основи, залишки клею і т.д. Цементовмісні основи і основи з сульфату кальцію мають бути відшліфовані та повністю знепилені за допомогою промислового пилососа.

ІНСТРУКЦІЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯ:

Наноситься рівномірно,  з використанням поролонового валика. В якості знепилення можна наносити 1 або 2 шари (залежно від основи).

ІНСТРУКЦІЯ З БЕЗПЕКИ:

Перед застосуванням уважно прочитайте Інформаційний лист безпеки. Уникайте контакту продукту з очима і шкірою. На об'єкті повинна бути забезпечена хороша вентиляція під час використання і висихання. Не палити, не використовувати поблизу відкритого полум'я. Не вдихайте випари. Вимкніть всі електричні пристрої: дверні дзвінки, холодильники, електричні плити, і т.д. Використовуйте захисний крем або захисні рукавички.

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91