Лак W-700 від торговової марки Wicanders -  водяний однокомпонентний лак, головною складовою якого є  ПУ-акрил для покриття підлоги з корку.

Особливості лаку W700:

  • Вдало робить  акцент на  природності структури натурального дерева, відтіняючи  колір та тон подарований природою.
  • Надає покриттю зносостійкості.
  • W 700 ТМ Wicanders успішно заміняє лаки для паркету зі значним вмістом розчинних речовин.
  • Небезпечні елементи та речовини у вмісті лаку відсутні.
  • В'язкість (DIN 4): 23+1s
  • В сухому залишку: 35+1%
  • Наявність розчинних речовин - менше 15%
  • Лак відпускається готовим до використання.

Для продовження часу нанесення лаку під час не рекомендованих кліматичних умов можна додати до нього близько 5% спеціалізованого засобу.

Умови зберігання: у герметично закритій фабричній упаковці; строк зберігання лаку - 12 міс. Перевезення і зберігання слід здійснювати при температурному режимі  від +5°С до +25°С. Допускається зберігати лак протягом 10 год у низькому температурному режимі (до -3°С) без погіршення якісних показників.

Розхід: 100гр/м2

Об’єм упаковки: 1 л

Лак W-2000 від  торговової марки Wicanders  – двокомпонентний 100% лак з поліуретану на водяній основі з затверджувальною речовиною. Йому притаманні високий коефіцієнт твердості, міцності та еластичності.

Спосіб використання: поверхня повинна бути очищеною від пилу і залишків клею. Між закінченням робіт з укладання покриття для підлоги  та  лакуванням має  пройти не менше 24 годин. Змішати  необхідно лише ту кількість лаку, що буде нанесена протягом двох годин. Перед тим, як розпочинати роботи, ємність з лаком необхідно сильно  збовтати. Затверджувальна речовина додається в лак у пропорції 1:10 і змішується за допомогою збовтування. Після додавання затверджувальної речовини лак змінює свій колір на білий. У разі присутності раніше полакованого шару наноситься 2 товстих шари лаку W-2000. У разі, якщо покриття раніше не лаковане, то наноситься 3 шари лаку W-2000. Перший шар обов’язково має бути максимально тоненький. Його просушують протягом 4-6 годин та шліфують наждачним папером найнижчої абразивності, очищують поверхню  від пилу та лише згодом наноситься другий шар. Час висихання другого шару триває до тих пір, поки він перестане бути липким.

Умови зберігання: в щільно та герметично закритій фабричній упаковці; строк зберігання лаку 9 місяців. Перевезення і зберігання слід  здійснювати при температурному режимі від +5°С до +25°С.

Розхід: 100 гр / м2 або 1 л / 8-12 м2

Об'єм упаковки: 1 л.

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91