Cola Cork – клей для коркових покриттів, контактний.

Застосування: Клей Cola-Cork служить для склеювання підлогового та стінового покриття з корку на цементні, ДСП, ДВП, ГВЛ, металеві поверхні, а також керамічні поверхні. Клей Cola Сork - це клей на основі розчинника. Поверхня повинна бути чистою та сухою, особливо без пилу. Необхідно вирівняти основу, якщо є нерівності підлоги або стіни. Наноситься на обидві поверхні тонким шаром: на корок і на основу. Для нанесення можна використовувати шпатель або велюровий валик. Через 10-15 хвилин, перевіривши чи клей не липне до руки, необхідно з'єднати обидві поверхні і добре притиснути валиком або простукати всю поверхню гумовим молотком. Температура в приміщенні має бути не нижче 15°С. 

Ємність: 1л; 5л
Розхід: 400 г/м2

Зверніть увагу!

Діти не повинні перебувати в приміщенні в момент монтажу.

У момент монтажу приміщення необхідно провітрювати.

Після висихання клей не шкідливий.

 

 

«Multifix» - це універсальний клей сильної фіксації, стійкий до високої температури і вологи. Його призначення - приклеювання бамбука, корку, гуми, шкіри, пластмас, металів, тканини,  дерева, між собою, один з одним, а також до будь якої поверхні: стіни, стелі, підлоги.

Спосіб застосування: Перед використанням добре розмішати клей. Прослідкуйте, щоб основа  була сухою, знежиреною та чистою. Наноситься цей клей на обидві поверхні, які потрібно склеїти. Час висихання від 5 до 15 хвилин (в залежності від температури повітря у приміщенні). Коли поверхні підсохнуть (тільки легке прилипання до рук), з'єднати їх і міцно стиснути чи притиснути валиком, або простукати усю поверхню гумовим молотком.

Місткість: 850гр, 4кг.
Розхід клею: 1л / 3-4м

 

Клей W-240 – контактний клей на водній основі для підлогового і настінного покриття.Після змішування з водою утворює однорідну клейову масу сірого кольору. Після затвердіння відрізняється водо-і морозостійкістю,гідрофобністю, паропроникністю, високою адгезією і еластичністю.
Розхід: 250 гр/м2
Ємність: 1кг; 5кг

 

 

 

 

 

 

 

HICOL TS5 – смоляний клей, який розроблено на основі розчинника для клеєння штучного та мозаїчного паркету, екзотичних порід згідно з DIN 14293. Він призначений для використання на  цементних та кальцій-сульфатних основах, асфальті, фанері, ДСП та теплих підлогах, у яких використовується водний підігрів. Також застосовується для внутрішніх робіт і дерев’яних покриттів, якщо на них експлуатуються крісла на колесах.

Характерні особливості клею:

- швидке схоплювання;

- легке нанесення;

- висока міцність;

- широка сфера застосування.

Технічні дані:

- хімічна основа – смола синтетична;

- колір – бежевий;

- 82% сухого залишку;

- щільність: 1.55 грам на кубічний сантиметр;

- час висихання: 72 години;

- робочий час: 15-20 хвилин;

- робоча температура: від +10 ° C;

- витрата: від 700 до 1000 грам на метр квадратний, залежно від основи і шпателя;

- легкі навантаження: через добу;

- шліфування / лакування: через дві-три доби;

- видалення плям: одразу після використання;

- термін придатності: два роки;

- термін зберігання: +5 - +25 ° C ;

- безпека: доволі легко займистий;

- фасування: 20 кг.

- упаковка: металеве відро;

Підготовка основи:

Основа має бути сухою, рівною, міцною, без залишків та тріщин. Перед початком роботи необхідно перевірити стяжку та видалити пухкі або вільні фрагменти основи та залишки клею.

Кальцій-сульфатні  та цементні основи необхідно повністю відшліфувати та знепилити за допомогою порохотяга. Також пухкі кальцій-сульфатні та цементні стяжки необхідно оброблювати грунтом, який виготовлено на основі синтетичних смол. Грунт має повністю висохнути.

Інструкції при використанні: клей повинен мати температуру приміщення. Необхідно наносити клей на таку площу, яку Ви будете в змозі покрити за 15 хвилин. Для хорошого контакту клею з паркетом, необхідно міцно притискати дерев’яне покриття. Використання не зовсім висушеного дерев’яного настилу у доволі вологому приміщенні, може нести за собою здуття підлогового покриття. Також необхідно залишати невеликий проміжок до 15 мм між стіною та дерев’яним покриттям. Залишки клею потрібно видаляти одразу після його використання за допомогою Solvente CH 500 чи Cleancoll. Висохлий клей можна видалити механічним шляхом або з допомогою Cleancoll.

Оптимальні умови для укладання – вологість до 50% та температура до 23 ° C. Не дозволяється використовувати Hicol TS5 при відносній вологості понад 75% та температури основи, яка нижча за +15 ° C. Високі температури скорочують час твердіння клею та погано впливають на його життєдіяльність, зменшуючи термін придатності. Після відкриття каністри її необхідно використати якомога швидше. Також необхідно захищати клей від морозу при зберіганні та транспортуванні у зимовий період.

 

 

SIPOL – це двох компонентний епоксидно-поліуретановий клей для покритих в заводських умовах дерев'яних настилів (паркету, масивної дошки, 2-х і 3-х шарових конструкцій), мозаїчного паркету на всі види абсорбуючих основ, а також на існуючі неабсорбуючі основи (керамічна плитка, мармур, метал, фанера, ДСП. Клей можна застосовувати для теплої підлоги з водним підігрівом, для внутрішніх робіт

Технічні дані:

 - Хім. основа: епоксидно-поліуретанові смоли

- Опис компонента А: світла густа паста

- Опис компонента В: світла або темна рідка паста

 - Щільність: 1,55 гр / см³

 - Сухий залишок: 96%

 - Співвідношення змішування: 9: 1

 - Нанесення: шпатель TKB B3 -TKB B11

 - Витрата: 1000-1400 гр / м2 залежно від шпателя і основи

 - Міцність при зсуві:> 3 Н / мм2 (згідно DIN 14293, розділ б)

 - Температура нанесення: не менше ніж + 10ºС

 - Життєздатність суміші: 90-120 хвилин

 - Легкі навантаження через 12 годин

 - Шліфування / лакування: через 24 години

 - Повне висихання: через 24 - 48 годин

 - Видалення плям: відразу після використання з SOLVENTE CH 500

 - Термін придатності: 24 місяці, в герметично закритій упаковці

 - Температура зберігання: від + 5 ° C до + 25 ° C

 - Вид упаковки: пластикове відро

 - Розмір упаковки: комп. A 9 кг - комп. B 1 кг

Підготовка основи:

Основа повинна бути міцною, рівною, сухою, без тріщин, чистою, без залишків матеріалу на основі, які можуть погіршити зчеплення у відповідності з DIN 18365, 18356, 18352 and ÖNorm B2218, B2236. Перед початком робіт перевірте стяжку і видаліть вільні або пухкі фрагменти основи, залишки клею і т.д. Цементні і кальцію-сульфатні основи повинні бути відшліфовані (зерно 16) і повністю знепилені за допомогою пилососа. Пухкі цементні і кальцію-сульфатні стяжки повинні бути оброблені грунтами Primer PU / Primer PU300 / Primer PU 150 Speed ​​or Epoprimer. При дуже нерівних основах обробіть стяжку грунтом Primer AC Plus перед нанесенням самовирівнювальної суміші (Мінімум 3 мм). При основі з керамічної плитки використовуйте прискорювач Promox. Інструкції з використання: Перед використанням, обидва компонента клею повинні прийняти температуру приміщення. Додайте компонент В (затверджувач) в ємність з компонентом А (база) ретельно розмішуйте будівельним міксером або потужною дриллю зі спеціальною насадкою до отримання однорідної маси. Не забувайте розмішувати біля стінок ємності, а також на дні. Змішуйте лише повну кількість обох компонентів. Будь-які зміни в пропорції (9: 1) ставлять під загрозу висихання матеріалу. Погано змішаний клей не висохне і залишиться м'яким. Нанесіть клей на таке кількість метрів, яку Ви зможете покрити протягом 90 хвилин. Міцно притисніть дерев'яне покриття, щоб гарантувати повний контакт клею з паркетом. Використання не висушеного дерев'яного настилу згідно стандарту 9 ± 2, у разі підвищення відносної вологості в приміщенні, може призвести до здуття підлогового покриття. Залиште проміжок 10 - 15мм між дерев'яним покриттям і стіною. Після використання відразу видаліть залишки клею за допомогою Сleancoll або Solvente CH 500. Висохлий клей видаляється або за допомогою CLEANCOLL або механічним шляхом.

Умови для укладання - температура 23 ° і відносна вологість 50%. Не використовуйте Sipol при температурі основи нижче + 15 ° C і відносній вологості вище 75% .. Низькі температури подовжують, а високі температури вкорочують життєздатність клею, робочий час, а також час затвердіння (висихання). Відкриту каністру необхідно використовуватис як можна швидше. Основи, чутливі до вологості, повинні бути оброблені відповідно до інструкцій виробника. Захищайте клей від морозу при транспортуванні і зберіганні в зимовий період.

 

LEGNOPOL 2000 2-х компонентний поліуретановий клей для дерев’яних покриттів (штучного паркету, масивної дошки, інжинірингової дошки 2-х і 3-х шарових конструкцій), мозаїчного паркету на всі види абсорбуючих основ, а також на існуючі неабсорбуючі основи (керамічна плитка, мармур, метал, фанера, ДСП. Клей можна застосовувати для теплої підлоги з водним підігрівом, для внутрішніх робіт.

Teхнічні дані:

 - Хім. основа: поліуретанові смоли

 - Опис компонента А: світла густа паста

 - Опис компонента В: світла або темна рідка паста

 - Щільність: 1,55 гр / см³

 - Сухий залишок: 99,5%

 - Співвідношення змішування: 9: 1

 - Нанесення: шпатель TKB B3 -TKB B11 в залежності від виду покриття

 - Витрата: 800-1300 гр / м2 залежно від шпателя і основи

 - Міцність при зсуві:> 3 Н / мм2 (згідно DIN 14293)

 - Температура нанесення: не менше ніж + 10ºС

 - Життєздатність суміші: близько 60 хвилин

 - Легкі навантаження через 12 годин

 - Шліфування / лакування: через 24 години

 - Повне висихання: через 24 - 48 годин

 - Видалення плям: відразу після використання з ClEANCOLL або SOLVENTE CH 500

 - Термін придатності: 24 місяці, в герметично закритій упаковці

 - Температура зберігання: від + 5 ° C до + 25 ° C

 - Безпека: компонента А: безпечний; компонента В: дратівливий, містить ізоціанати Гіскод: RU1- не містить води і розчинника

 - Вид упаковки: пластикове відро

 - Розмір упаковки: комп. A 9 кг - комп. B 1 кг

Підготовка основи: Основа повинна бути міцною, рівною, сухою, без тріщин, чистою, без залишків матеріалу на основі, які можуть погіршити зчеплення у відповідність з DIN 18365, 18356, 18352 або норм. B2218, B2236. Перед початком робіт перевірте стяжку і видаліть залишки клею. Цементні і кальцію-сульфатні основи повинні бути відшліфовані (Зерно 16) і повністю знепилені за допомогою пилососа. Пухкі цементні і кальцію-сульфатні стяжки повинні бути оброблені грунтами Primer PU / Primer PU300 / Primer PU 150 Speed ​​або Epoprimer Primer VS. При дуже нерівних основах обробіть стяжку грунтом Primer AC Plus перед нанесенням самовирівнюючої суміші (мінімум 3 мм). При основі з керамічної плитки використовуйте прискорювач Promox.

Інструкції з використання: Перед використанням, обидва компонента клею повинні прийняти температуру приміщення. Додайте компонент В (затверджувач) в ємність з компонентом А (база) ретельно розмішуйте будівельним міксером або потужною дриллю зі спеціальною насадкою до отримання однорідної. Не забувайте розмішувати біля стінок ємності, а також на дні. Змішуйте лише повні кількості обох компонентів. Будь-які зміни в пропорції (9: 1) ставлять під загрозу висихання матеріалу. Погано змішаний клей не висохне і залишається м'яким. Нанесіть клей, на таку кількість метрів, яку Ви зможете покрити протягом 60 хвилин. Міцно притисніть дерев'яне покриття, щоб гарантувати повний контакт клею з паркетом. Використання не висушеного дерев’яного покритя, згідно стандарту 9 ± 2, у разі підвищення відносної вологості в приміщення, може призвести до здуття підлогового покриття. Залиште проміжок 10 – 15 мм між дерев'яним настилом і стіною. Після використання відразу видаліть залишки клею за допомогою Cleancoll або Solvente CH 500. Висохлий клей видаляється за допомогою розчинника Cleancoll або механічним шляхом. Умови для укладання - температура 23 ° і відносна вологість 50%. Не використовуйте Legnopol 2000 при температурі основи нижче + 15 ° C і відносній вологості вище 75% .. Низькі температури подовжують, а високі температури вкорочують життєздатність клею, робочий час, а також час затвердіння (висихання). Відкриту каністру необхідно використовувати як можна швидше. Основи, чутливі до вологості, повинні бути оброблені відповідно до інструкцій виробника. Захищайте клей від морозу при транспортуванні і зберіганні в зимовий період.

 

SMP BOND – однокомпонентний вологовідштовхуючий клей на основі сілано-модифікованого преполімеру для настилу відповідно до DIN 14293 традиційних і покритих в заводських умовах дерев'яних настилів (масивної дошки, інжинірингової дошки 2-х і 3-х шарових конструкцій) товщиною 16-22 мм на всі види абсорбуючих основ, а також на існуючі неабсорбуючі основи (керамічна плитка, мармур, метал, фанера, ДСП). Особливо рекомендується для теплих підлог з водним підігрівом, а також для укладання великоформатної дошки від 200 мм шириною. Для внутрішніх робіт.

 

Властивості SMP Bond:

 - Не містить воду і розчинник

 - Без запаху

 - Не містить важкі метали

 - Розприділяюча міцність при зсуві

 - Високий ступінь шумоізоляції

 - Без усадки - 100% сухий залишок

 - Твердо-еластичний клейовий шов

 - Легко видаляється при очищенні

 - Комбінація високої стійкості на відрив з еластичністю

Технічні дані:

 - Хім. основа: сілано-модифікований преполімер

 - Механізм затвердіння: вологовідштовхуючий

 - Колір: бежевий

 - Щільність: 1,65 гр / см³

 - Сухий залишок: 100% - без розчинника і полівінілхлориду

 - Твердість по Шору А: 65-70 (DIN 53505)

 - Подовження на розрив: 100-120% (DIN 53504)

 - Міцність при зсуві: 1,9 мПа.с (DIN 14293)

 - Міцність на відрив: 1,8 мПа.с (DIN 53504)

 - Життєздатність клею: близько 40 хвилин

 - Робочий час: близько 40 хвилин

 - Нанесення: шпатель TKBB5 -TKB B11 в залежності від виду покриття

 - Витрата: 700-1200 гр / м2 залежно від шпателя і основи

 - Температура нанесення: не менше ніж + 10ºС

 - Легкі навантаження (ходіння) через 24 години

 - Шліфування / лакування: через 24-48 години

 - Повне висихання: 3-5 днів

 - Видалення плям: відразу після використання з CLEANCOLL або SOLVENTE CH 500

 - Термін придатності: 12 місяців, в герметично закритій упаковці

 - Температура зберігання: від + 5 ° C до + 25 ° C

 - Безпека: Нешкідливий

 - Гіскод: RS10- не містить води і розчинника

 - Вид упаковки: пластикове відро

 - Розмір упаковки: 15 кг

Підготовка основи: Основа повинна бути міцною, рівною, сухою, без тріщин, чистою, без залишків матеріалу на основі, які можуть погіршити зчеплення у відповідність з DIN 18365, 18356, 18352 і норм. B2218, B2236. Перед початком робіт перевірте стяжку і видаліть вільні або пухкі фрагменти основи, залишки клею і т.д. Цементні і кальцію-сульфатні основи повинні бути відшліфовані (Зерно 16) і повністю знепилені за допомогою пилососа. Пухкі цементні і кальцію-сульфатні стяжки повинні бути оброблені грунтами Primer PU / Primer PU300 / Primer PU 150 Speed. При дуже нерівних основах обробіть стяжку грунтом Primer AC Plus перед нанесенням самовирівнюючої суміші (мінімум 3 мм). При основі з керамічної плитки використовуйте прискорювач Promox.

Інструкції з використання: Перед використанням, клей повинен прийняти температуру приміщення. Нанесіть клей, на таку кількість метрів, яку Ви зможете покрити протягом 40 хвилин. Повністю притисніть дерев'яне покриття, щоб гарантувати повний контакт клею з паркетом. Використання не висушеного дерев'яного покриття, згідно стандарту 9 ± 2, у разі підвищення відносної вологості в приміщення, може призвести до здуття підлогового покриття. Залиште проміжок 10 - 15 мм між дерев'яним настилом і стіною. Видаліть залишки свіжого або затверділого клею з поверхні паркету, використовуючи CLEANCOLL. Очищення інструментів проводитися відразу за допомогою Solvente CH 500.

Умови для укладання - температура 23 ° і відносна вологість 50%. Не використовуйте СМП БОНД при температурі основи нижче + 15 ° C і відносній вологості вище 75% . Низькі температури подовжують, а високі температури вкорочують життєздатність клею, робочий час, а також час затвердіння (висихання). Відкриту каністру необхідно використовувати як можна швидше. Основи, чутливі до вологості, повинні бути оброблені відповідно до інструкцій виробника. Захищайте клей від морозу при транспортуванні і зберіганні в зимовий період.

 

CLEANCOLL – cпеціальний засіб для акуратного видалення залишків клею на гладких поверхнях, таких як підлоги. CLEANCOLL дозволяє очищати легко і ефективно і не пошкодити фарбу.

Хімічні та фізичні характеристики при 20 ° C:

 - Зовнішній вигляд: Безбарвна рідина

 - Хімічна основа: суміш розчинників

 - Застосування: з м'якою тканиною

 - Витрата: 20-30 мл / кв.м.

 - Температура: не менше 10 ° С

 - Температура зберігання: від + 5 ° С до + 25 ° C

 - Термін придатності: 12 місяців в оригінальній закритій упаковці

 - Підходить для використання: інтер'єр і екстер'єр

 - Упаковка: пластикові пляшки 1 літр (12шт/1ящ.)

Умови використання: змочивши чисту, м’яку тканину розчинником  CLEANCOLL, потрібно промокнути забруднену ділянку клеєм до моменту, коли клей не розм’якне. У випадку суттєвих забруднень, залишити змочену тканину на 10-15хв, а після цього вже очистити без особливого тертя. Повторіть, якщо необхідно.

Перед використанням перевірте сумісність і довговічність фарби, або ламінату до дії CLEANCOLL для цього, щоб уникнути пошкодження фарби.

Інструкція з експлуатації та безпечного захоронення: перед використанням продукту, зверніться до інструкції з безпеки. При використанні слідувати правилам техніки безпеки. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, зв'яжіться з нашим менеджером. 

 

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91