Засоби для догляду

BazaLux – віск для догляду виробів з корку, бамбука і дерева. Віск з натуральними живильними речовинами підкреслює колір корку, меблів і підлогового покриття, а також продовжує термін служби поверхні. Apipol може бути у вигляді пасти з бджолиного воску та у вигляді рідини.
Ємність: 0,25 л – віск рідкий
0,35 л – віск у вигляді пасти

Power Polish – багатофункціональний засіб для тривалого догляду за підлогою. Володіє прекрасним зчепленням з більшістю відомих видів лакових покриттів. Забезпечує догляд за  покритою лаком паркетною дошкою, покриттям для підлоги з корку, особливо за покриттям з проблемною адгезією. Застосовується для захисту і відновлення покриття, створюючи захисну зносостійку плівку, яка легко миється та відштовхує бруд. Power Polish - це засіб, який збереже красу Вашої підлоги на багато років.

Спосіб застосування: Для початку добре струсити. Рівномірно нанести тонкий шар Power Polish на ретельно очищену і суху підлогу, використовуючи восковий аплікатор або щітку з короткою щетиною. Залишити для висихання на 1 годину (час висихання коливається в залежності від рівня вологості). Під час висихання не рекомендується ходити по обробленій поверхні.
Розхід: 40мл/м2
Ємність: 1 л.

Power Strip - засіб для видалення старих шарів воску, сильних забруднень з поверхні, без руйнування вінілової або лакової основи. Застосовується для ретельного очищення старих або нових покриттів. Не горить, не містить фосфатів і формальдегідів.

Спосіб застосування: Наносити Power Strip в розведеному вигляді, в концентрації від 1:10 до 1:40, в залежності від ступеня забруднення. Обробити  підлогу по частинах, використовуючи жорстку губку або скребок, і видалити розчинений  бруд, не даючи йому висохнути. Робоча площа повинна бути невеликою, щоб уникнути швидкого висихання.  Використовувати за наявності належної вентиляції. Засіб Power Strip використовується тільки в тому випадку, якщо на поверхню підлоги було попередньо нанесено засіб Floor Dressing або V-care, або у випадку нанесення декількох шарів покриття Power Polish. В іншому випадку, для очищення підлоги використовувати засіб Soft Cleaner.
Розхід: 1 л/100 м2 (при ручному прибиранні)
Ємність: 1 л.

Soft Cleaner – це спрей для швидкого і регулярного очищення підлоги.  Область застосування: Для очищення всіх видів підлог Wicanders ® для промислового та домашнього застосування

Спосіб застосування : Додати 50-100 мл Soft Cleaner на відро води (10 л), протерти поверхню, яку необхідно очистити. Коркову підлогу слід протирати лише вологою ганчіркою.
Розхід: 1л / 1500м2
Ємність: 1 л.

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91