Підкладки під підлогу

Встановлюючи нове покриття для підлоги, ми сподіваємося, що воно прослужить нам дуже довго та переживе не одну зміну шпалер і перестановку меблів.

Важливим елементом при монтажі є підкладка. Але як не розгубитися серед широкого різноманіття підкладок, які пропонує нам ринок? Давайте розглянемо деякі з них.

Полотно із спіненого поліетилену (ППЄ)

Підкладка під підлогу зі спіненого поліетилену є найдешевшим матеріалом з усіх існуючих на сьогоднішній день. Цей матеріал також можна назвати найлегшим в установці - він легко ріжеться, просто кладеться на підлогу, а стики між окремими його полотнами з'єднуються за допомогою такого простого засобу, як скотч. Що стосується вирівнювання підлоги, то він добре згладжує дрібні нерівності висотою до 4 мм, в залежності від товщини полотна.

Герметичні комірки з повітрям, з яких складається спінений поліетилен, забезпечують надійний бар'єр від проникнення вологи, а також хороші тепло- і звукоізоляційні властивості. Єдиним недоліком застосування цього матеріалу як підкладки іноді називають те, що він легко просідає і може луснути в місцях постійного навантаження (наприклад, під ніжками важких меблів). Ймовірність цього досить мала, але ми були зобов'язані згадати про неї, і з цієї ж причини рекомендуємо поміщати пінополіетилен лише під тверді підлогові покриття - паркетну дошку, ламінат та ін.

Розміри:

  • висота –  1 м;
  • довжина – 50 м;
  • товщина – від 2 мм до 5 мм.

 

Деревно-волокниста підкладка STEICO ("тихий хід")

Підкладка Стейко | Steico "Тихий Хід" виготовляється  в Польщі з  порід хвойних дерев. Цей матеріал здобув високу популярність як теплоізоляційна і звукоізоляційна підкладка при укладанні підлоги з  ламінату і паркетної дошки. Екологічна чистота, натуральність і високі експлуатаційні якості надають цьому різновиду підкладки незаперечні переваги: дозволяють усунути нерівності основи підлоги до 3 мм і отримати дійсно теплу і "тиху" підлогу.

 

Основні властивості, притаманні підкладці "Тихий хід" :

  • вирівнювання поверхні до 3 мм;
  • теплоізоляція;
  • звукоізоляція 18dB;
  • щільність 250кг/м3;
  • легкість в обробці і укладанні;
  • можливість використання систем підігріву підлоги, оскільки в процесі виробництва не використовуються клей та інші хімічні  речовини, а тільки смоли, що входять до складу деревини і виключають будь-які шкідливі випаровування;
  • використовується під ламінат, паркетну дошку та інше підлогове покриття.

Єдиним недоліком підкладки "Тихий хід" є низька вологостійкість.

Розміри листа: 790*590*4мм   (1уп/7м2)

                           790*590*5мм   (1уп/7м2)

                           790*590*7мм   (1уп/9м2)

Також пропонуємо Вашій увазі Коркову підкладку та гумо-коркову ізоляційну підкладку.

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91