Ламіноване покриття для підлоги є найбільш популярними. Його простота у догляді, краса, зносостійкість і відносно невисока вартість є головними перевагами такого підлогового покриття. Укладають ламінат уздовж приміщення, поперек або по діагоналі.

З чого зроблений ламінат? Матеріалом, з якого виготовляють ламінат, служить дерево-волокниста плита високої щільності - HDF. Вона забезпечує гнучкість у поєднанні з міцністю. Планки з'єднуються між собою спеціальними замками і не потребують застосування клею. Завдяки цьому можна легко і швидко не тільки зібрати підлогу, але й при необхідності розібрати.

Відмінності за типом поверхні. Ламіноване підлогове покриття відрізняються великою різноманітністю малюнків і відтінків. Можна вибрати не тільки візерунок, що повторює структуру дерева, але й імітацію каменю або плитки. Відтінків ж безліч - від дуже темного благородного до практично білого кольору. Крім того, по малюнку ламінат класифікують на односмуговий, двохсмуговий і трьохсмуговий. Останній зовні дуже схожий на штучний паркет і чудово виглядає в приміщеннях невеликої площі. Двохсмуговий ламінат нагадує короткі мостини, як на класичній дощатій підлозі. У приміщеннях ж великої площі найчастіше застосовують односмуговий ламінат.

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91