Масивна дошка - одне з найкрасивішого, натурального і довговічного підлогового покриття. Завдяки різноманітності порід дерева і видів фінішного покриття масивної дошки Ви можете підібрати саме той варіант, який максимально підкреслить красу Вашого інтер'єру. Який би варіант масивної дошки Ви не обрали, вона буде служити Вам довгі роки, радуючи око і доставляючи незрівнянне ні з чим задоволення від ходьби босоніж по теплій дерев'яній підлозі.

Яка буває масивна дошка? Для виготовлення масивної дошки використовуються різні породи дерева. Це можуть бути звичні європейські породи, такі як дуб або ясен, або ж екзотичні породи: північно-американський горіх, сукупіра, мербау, тік, палісандр. Масивна дошка може бути з фаскою або без неї. Один з найбільш популярних видів масивної дошки в Україні - дошка з дуба або ясена, покрита тонуючим  маслом-воском або лаком.

Сьогодні масивна дошка вважається одним з найбільш довговічних підлогових покриттів, для виготовлення якої  використовуються суцільні стовбури деревини.

Монтаж проводиться шляхом приклеювання дошки до основи, що дозволить відчути велич та могутність природи при ходьбі.

Масивна дошка від фірми "Окан"

Найбільшу цікавість на українському ринку серед потенційних споживачів викликає масивна дошка, яку виготовляють з екзотичних цінних дерев. Використовують дуже гарні породи дерев з деревиною високої щільності до яких відносяться: бамбук, тигрове дерево, дабема, мербау, зебрано, окан, ятоба, кумару, сукупира, тауарі, а також дуб, ясен. Вони ростуть в екологічно чистих куточках планети.

Дошка не клеєна, цілісна з масиву дерева. Від колишніх аналогів масивна дошка від фірми "Окан" відрізняється бездоганною якістю сушіння деревини. Завдяки пазам і гребеням щільно стикуються мостини. Дошка приклеюється до основи. Надійна в експлуатації й дуже комфортно при ходьбі.

Покриття підлоги, виконане з масивної дошки рідкісних порід дерев, характерне незвичною привабливою структурою, неповторною кольоровою гамою. Що допомагає відтінити стиль та індивідуальність будь-якого приміщення.

Споживач отримує ніби стару дерев’яну підлогу тільки на сучасній технологічній основі. Це гарне, довговічне, натуральне покриття. Милує око своєю бездоганністю, дарує неперевершені відчуття від ходьби босоніж по затишній, теплій зручній підлозі.

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91