Корок технічний

Корок технічний від «ОКАN» з легкістю вирішить цілий ряд завдань у ремонті, утепленні, шумоізоляції!

Братись до справи слід з розумом і без поспіху. Таким постулатом зараз нікого не здивуєш, проте й самому його не варто забувати. Відсутність хаосу та емоційних проявів у справі ремонту, перебудови, реставрації і покращення умов проживання, роботи і так далі направду складе значну частину успішного проекту як великого, так і скромнішого масштабу. Прийняті рішення із залученням професіоналів, компаній, які мають досвід у продажах, підборі належних матеріалів та виробів принесуть вашому варіанту ремонтних змін надійну опору і дадуть позитивний імпульс.

Компанія «ОКАN» шанує ділову основу стосунків і час наших клієнтів, тому завжди пропонує тільки найкращі вироби та товари із екологічно чистих й легких у монтажі елементів. Пропонуємо вам значний асортимент натуральних виробів, які ви без зусиль зможете використати для модернізації у квартирі, офісі, приміщеннях різного призначення. Серед виробів, що активно використовуються і мають авторитет та попит у різних верств населення виділяємо:

1)    Технічний корок в листах: Arizona, Texas/Multicork. Розмір листа технічного корку Arizona: 960x650 мм, а товщина: 5 – 50 мм, тип корку технічного у листовому вигляді Texas/Multicork має такі параметри: 3 – 36 мм (товщина), розмір самого листа 915х610 мм.

2)    Рулонний вид технічного корку(довжина рулону становить 10 м, товщина: 2 – 10 мм, висота технічного корку в рулоні – 1 м). Звукоізоляція і теплове утримання  від використання такого виду технічного корку дають бажаний та очікуваний результат одразу. Цікаво, що корок в рулонах стелять під ламінат, підлогу, масивну дошку, що в рази збільшує теплову функцію і навіть вирівнює поверхню. Даний вид технічного корку можна як клеїти до поверхні так і просто стелити. Температурні та атмосферні умови в приміщенні не повинні бути нижчими 18 градусів зі знаком плюс і вологістю 50 – 60 %. Гумо – коркові підкладки, як перевірений тип новинки від нашої фірми здатні витримувати значне вагове навантаження, завдяки власній еластичності і мають достатню такому покликанню товщину 2 – 4 мм. Дані параметри роблять використання гумо – коркових рулонів простим, а ефект звукової ізоляції та покращення умов подальшої експлуатації дошки, паркету, масиву зростає у тандемі із підкладкою гумо – коркового виду в арифметичній прогресії. Рулони Rolflex сприяють підвищенню амортизаційних властивостей масиву, ламінату тощо. Довжина рулонів Rolflex у 25 – 30 м та товщина: 1 – 6 мм вповні відповідають дотриманню місії, що покладається на цей виріб із технічного корку.

3)    Чорний агломерат (корковий), як унікальний, хоч і не новий для європейців спосіб утеплення стін та стелі прийнято розрізняти за такими назвами, типами: акустичний (щільність поверхні – 95 кг/м3), термічний (до 130 кг/м3), вібраційний (від 130 кг/м3). Даний вид спресованих коркових гранул не вбирає вологу, не викликає алергії, на відмінно справляється із звуко – тепло – вібраційними завданнями. Чорний агломерат має такі очевидні плюси: дуже добре тримає тепло, легко поєднується з іншими матеріалами оздоблення, не пропускає шуму і вібрацій як таких, а це переконливо свідчить, що його використання вповні виправдане і потрібне у приміщеннях міського, сільського, бізнес та особистого характеру.

Зробіть свій вибір на користь технічного корку, а ми допоможемо вам підібрати належний виріб із оптимальними параметрами та характеристиками.

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91