Важлива роль для подальшої експлуатації покриттів відведена процесу монтажу конструкцій. Адже дотримання всіх технологічних норм є своєрідною гарантією того, що кращі породи деревини прослужать Вам справно і довго! Ми пропонуємо уважно ознайомитися з усіма правилами та варіантами монтажу, вивчити технологію підготовки і подальшої експлуатації покриття.

Отже, терасу можна монтувати тільки на готову основу: бетонну, металоконструкцію або експлуатовану покрівлю. Бетонна основа повинна мати рівну, гладку поверхню. Найменші нерівності і западини неприпустимі. Основа повинна мати ухил в 1-2% від будови. Терасна дошка укладається на спеціальні опори (лаги), щоб конструкція була вентильованою. Лаги часто виконуються з того ж матеріалу, що і терасна дошка, а в окремих випадках можуть бути використані дерев'яні бруси з параметрами твердості, ідентичними терасній дошці.

Розташування лаг виконується з кроком в 40 см, але при навантаженні понад 350 кг на мостину лаги кріплять з меншим кроком. Здійснюють кріплення лаг допомогою анкерних болтів або шурупів, залежно від типу основи. При такому варіанті монтажу застосовуються кілька способів укладання терасної дошки:

- Відкритий, коли фіксація дощок до лагів відбувається з лицьової сторони за допомогою антикорозійних саморізів SPAX. У такому випадку у вуличній терасі попередньо проробляють отвори для саморізів, щоб уникнути розтріскування терасної дошки.

- Закритий спосіб укладання припускає кріплення дощок З допомогою спеціальних кріплень або кліпс з внутрішньої сторони.

СИСТЕМА IGEL V2
Спеціальні скоби з нержавіючої сталі, що з'єднують окремі дошки стандартного профілю без бічних шпонок.
СИСТЕМА VIDUE
Система спеціальних кліпс із пластику, стійкого на вплив несприятливих атмосферних умов (рекомендується для спеціальних профільованих настилів) і дошки з бічною шпонкою.
КЛІПСИ OMEGA
Скоби з нержавіючої сталі рекомендуються для дощок з бічної шпонкою.

КЛІПСИ INOX
Скоби з нержавіючої сталі рекомендуються для дощок з бічної шпонкою.

Головною умовою облаштування тераси є основа, яка повинна мати під собою дренажну систему. Тому тераси монтують з компенсаційними швами від 4 до 6 мм між дошками для відводу води. Компенсаційні шви між торцями лаг складають, як правило, 5-10 мм, а між лагами і стіною залишають зазор в 15 мм. Роблять це також і тому, що в процесі експлуатації лаги і мостини можуть збільшуватися чи зменшуватися під впливом температури і вологи.

Терасна дошка не потребує особливого догляду, проте забруднення краще усувати одразу.

Для очищення можна використовувати теплу воду й побутові миючі засоби. Складні забруднення виводяться за допомогою очищувачів високого тиску.

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91