Майже всі види ламінату мають замкову систему з'єднання, тому для їх монтажу не потрібен клей. 

Не варто думати, що ламінат може імітувати лише дерев'яну підлогу. Випускається ламінат з текстурою природного каменю або керамічної плитки. Молдинги і плінтуси відповідного кольору можуть бути виготовлені як з ламінату, так і з натурального дерева чи пластику.

Монтаж

При укладанні використовується конструкція «плаваючої підлоги». Це означає, що дошки підлогового покриття не прикріплюються до основи підлоги цвяхами або клеєм. Для зменшення скрипу і інших шумів, а також для вирівнювання поверхні можна використовувати тонку підкладку під ламінат. З'єднання дошок між собою виконується за допомогою замкової системи. Для захисту замків використовуйте водовідштовхуючий ущільнювач (герметик) Click Quard. Він не склеює, а тільки ущільнює і робить ламінат більш вологостійким. Біля стін для приховання зазорів між стіною і дошками укладаються плінтуси.

Покриття з ламінату можна стелити в будь-якій кімнаті будинку і практично на будь-яку основу підлоги: фанеру, вінілове покриття чи бетон. Його не можна монтувати поверх ковроліну, а також у тих приміщеннях, де можливі значні перепади температури. Більшу частину ламінату можна укладати і поверх бетонних підлог з підігрівом.

Перед монтажем ламінатного покриття підлога повинна бути вирівняна. Перевірте гарантію виробника, перш ніж укладати ламінат в тих місцях, де на нього може потрапити вода. Не менш ніж за 48 годин до укладання перенесіть упаковки з ламінатним покриттям в кімнату, де збираєтеся вмонтовувати його, щоб ламінат встиг звикнути до рівня вологості в приміщенні.

Догляд

Підлогу з лімінату не потрібно натирати воском або полірувати. Незважаючи на те, що ламінат міцний і стійкий перед зносом, намагайтеся, щоб на нього не потрапляла вода та інші джерела вологи. Надлишок вологи може пошкодити серцевину і замки ламінату. Подряпини та сколи на поверхні ламінату ремонтувати дуже складно, тому будьте обережні, коли пересуваєте по підлозі важкі меблі.

Пролиту рідину негайно витирайте. Не залишайте на підлозі калюжки води. Підмітайте підлогу м'якою мітелкою або протирайте її ледь вологою ганчіркою. Ні в якому разі не покривайте ламінат якими-небудь засобами для блиску або додаткового захисту.

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91