Укладання паркетної дошки на бетонну стяжку проводиться на попередньо покладену ізоляційну плівку товщиною 0,2 мм і підкладку. Листи підкладки скріплюються між собою клейкою стрічкою.

Монтаж паркетної дошки на клей

В якості основи бажано використати вологостійку фанеру не менше 10 мм завтовшки.

При укладанні паркетної дошки методом повного приклеювання до основи радимо використовувати якісний двокомпонентний клей (LEGNOPOL 2000, SIPOL). Клей наноситься спеціальним шпателем для рівномірного розподілу на поверхні. Після притиснення дошки до клею виконуємо пристрілювання паркетними шпильками.

Укладання паркетної дошки можна виконати по прямій або по діагоналі приміщення (45 градусів). Монтаж в половину дошки розподіляє рівномірно тиск між паркетними дошками при звуженні і розширенні. Так само допускається хаотичне укладання паркетної дошки зі зміщенням дощок мінімум 20 см. Між стіною і паркетною дошкою залишаємо зазор 7 - 15 мм.

Догляд за паркетною дошкою

Жодне з підлогових покриттів не переносить абразивних впливів, простіше кажучи "ефекту наждачного паперу". Тому подбайте про накладки на предмети? які найчастіше пересуваєте. Перед входом у приміщення постеліть килимок. Бруд і пісок видаляйте за допомогою щітки або пилососа. Для прибирання паркетної дошки використовуйте вологу ганчірку. Також рекомендується застосовувати спеціальні засоби для догляду, які дозволять насолоджуватись первинною красою натурального дерева набагато довше (Power Polish, Soft Cleaner).

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91