До початку укладання масивної дошки потрібно дотримання деяких технологічних умов. У першу чергу, в приміщенні повинні бути закінчені всі "сирі" роботи. Укладання починається з підготовки основи. Основа підлоги має бути вирівняна самовирівнювальною сумішшю і повністю висушена, залишкова вологість стяжки не повинна перевищувати 2 - 3%.

На другому етапі підготовчих робіт потрібно укласти фанеру на підлогу.

Після того, як фанера розрізана на шматки, її приклеюють на паркетний клей і додатково закріплюють шурупами-дюбелями квадратно-гніздовим способом. Клей під фанеру бажано використовувати на розчиннику, оскільки він має хороші склеювальні характеристики і швидко сохне.

Замість фанери можна використовувати гумо-коркову підкладку, яка знімає напруження з дошки, є чудовим тепло-, звуко- та гідроізолятором. Клей під підкладку бажано використовувати на розчиннику. Наносити клей потрібно за допомогою шпателя з дрібними зубчиками, що в свою чергу, зменшує витрати. Після приклеювання частини підкладки по поверхні прокочують важкий валик (50 кг).

Масивну дошку товщиною до 16 мм, шириною до 1500мм можна клеїти безпосередньо до стяжки.

Укладання масивної дошки починайте від стіни. На фанерній основі накресліть рівну направляючу лінію вздовж всієї стіни, по межі якої і укладайте перший ряд дошки. Між стіною і дошкою, що укладається повинен бути зазор близько 5 - 10 мм. Клей під масивну дошку рекомендується використовувати на двокомпонентній поліуретановій основі або MS-полімерний клей. Для більш точного укладання рекомендується заздалегідь набирати кілька рядів дошки насухо без клею.

У порівнянні з ламінатом і паркетною дошкою, при неправильному монтажі масивну дошку неможливо буде зрушити після укладання. Тому потрібно бути максимально точним, погрішності при укладанні не пробачаються. Всі важкодоступні і геометрично важкі місця перед приклеюванням рекомендується підганяти і викладати на суху поверхню. Перед приклеюванням дошки відзначайте за допомогою олівця кожен наступний ряд, це допоможе вам наносити клей саме там, де він потрібен.

Для догляду використовуйте вологу ганчірку. Також рекомендуємо застосовувати спеціальні засоби (Power Polish, Soft Cleaner). Під ніжки столів, стільців та інших меблів, які час від часу пересуваєте, використовуйте спеціальні підкладки. Якщо у Вас є офісне крісло на колесиках - постеліть під нього силіконовий коврик.

Якщо дотримуватись усіх цих рекомендацій, то Ви будете насолоджуватись первинною красою деревини впродовж багатьох років.

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91