Монтаж покриття з натуральних матеріалів потребує ґрунтовних підготовчих робіт, а особливо це стосується укладання коркової підлоги.

Клейова коркова підлога

Плаваюча коркова підлога - це швидкий і простий монтаж теплої і звукоізоляційної пілоги, готової до експлуатації відразу після встановлення. Завдяки замкам CORKLOC дошки монтуються без застосування клею. Оскільки як основа плаваючої коркової пілоги є HDF, то для більшого захисту замків потрібно застосувати ущільнювач (герметик) Click Quard, який не склеює, а тільки ущільнює і не дає волозі попадати в замки.

Основа приміщення повинна бути рівною, сухою і чистою. Показник рівня вологості не повинен перевищувати 2,5%. Перед початком роботи основу слід покрити гідроізоляційним матеріалом (наприклад, поліетиленовою плівкою). При незначним нерівностях потрібно використовувати коркову підкладку. По периметру між стіною і дошками необхідно залишити зазори 8-10 мм, які замасковуються за допомогою плінтуса. Плінтуси рекомендуємо дерев'яні, шпоновані корком, які додадуть краси та елегантності Вашій підлозі.

Для підвищення адгезії коркового покриття до поверхні основи основу ретельно очищають від клею, фарби, воскових та жирних плям. При цьому не слід забувати про те, що всі щілини, шви і вибоїни повинні бути закладені, після чого основа покривається  ґрунтовкою.

Показник рівня  вологості не повинен перевищувати 2,5%. 

За технологією укладання коркової підлоги роботу слід починати з розмітки ліній, за якими будемо орієнтувати розташування плит. Плити з корку фіксуються на основі за допомогою клею. Клей наносять шпателем, кісточкою або ж велюровим валиком на обидві поверхні. Через 5-10 хв (клей "Multifix") або 30-40 хв (W-240, коли клей стане прозорим) коркові плити прикладають до основи.

Кожну невелику ділянку настилу після укладання одразу ж прокочують важким валиком і простукують за допомогою молотка з гуми. Залишки клею з поверхні краще відразу видаляти.

З часом плити з корку можуть розширюватися, а тому технологія укладки коркової підлоги передбачає зазор уздовж периметру всього приміщення. Ширина зазору повинна бути мінімум 3-4 мм. Після закінчення роботи зазори декоруються плінтусами.

Укладання коркової підлоги може здійснюватися не тільки на цементну основу, а й на стару дерев'яну підлогу, фанеру або інше покриття. Єдиною умовою є ретельна перевірка основи на наявність нерівностей і дефектів.

Як тільки укладання коркової підлоги буде закінчено, необхідно очистити покриття від плям клею, який добре знімається тканиною, зволоженою розчинником CLEAN COLL. Далі, покриттю дають підсохнути протягом 24 годин, а потім знову його очищають за допомогою спеціалізованого розчину Power Strip.

У випадку 6-ти міліметрової колекції Cork Comfort або нелакованих плит на корок наноситься 2-3 шари лаку. При покритті коркової підлоги лаком, роботи з покриття слід проводити не раніше як через  36 годин після укладання покриття.

Як доглядати за корковим покриттям?

Доглядати за коркової підлогою потрібно за допомогою вологого прибирання. Рекомендується використовувати спеціальні засоби для догляду, які продовжать термін первинного вигляду Вашої підлоги. Засіб Power Strip видалить складні забруднення, Power Polish - замаскує дрібні подряпини і створить захисну плівку, Soft Cleaner - для щоденного догляду, що не тільки усуваю бруд, але й додає корку блиску.

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91