Шпалери з бамбука не потребують особливого догляду: досить лише протирати м’якою вологою ганчіркою, або ж обробити за допомогою пилососа в режимі м’якої щітки. Рекомендуємо час від часу обробляти спеціальними засобами, призначеними для догляду за меблями з деревини, такими як Apipol на основі бджолиного воску.

Шпалери з бамбука можна наклеювати як на цементну поверхню, так і на гіпсову основу або дерев’яне покриття. Проте, незважаючи на невибагливість монтажу, потрібно дотримуватись певної порядкової послідовності дій при поклейці:

1) залежно від типу основи обробити поверхню:

 - основу з деревини  обробити ґрунтовкою для дерева;

 - основу з цементу обробити ґрунтовкою, призначеною для поверхонь з цементу, яка також використовується перед шпаклюваннянням та фарбуванням;

2) виміряти необхідний розмір та формат полотна, відрізати;

3) нанести на поверхню тонким шаром спеціальний клей (Multifix, W-240);

4) рівномірно шпателем чи кісточкою нанести клей тонким шаром на полотно (читайте інструкцію обраного Вами клею);

5) притиснувши по всій поверхні основи полотна з’єднати їх з використанням шпалерного валика чи ганчірки з м’якої тканини.

Зверніть увагу:

Не бажано приклеювати бамбукові шпалери в місцях з підвищеною вологістю чи у місцях з безпосереднім контактом з водою.

Рекомендуємо використовувати для декорації і додаткового фіксування шпалер з бамбука на поверхні спеціальні аксесуари, такі як: декоративний верхній молдинг – щоб обрамити верхній край шпалерного полотна;  Т-подібний молдинг – щоб задекорувати стики шпалерних полотен; внутрішні і зовнішні кути – щоб задекорувати стики в кутках

Також для декорування можна використати декоративні мотузки та манільський канат, які додадуть краси та довершеності Вашим шпалерам.

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91