Монтаж настінного корку здійснюють наступним чином:

1. Розрахуйте потрібну кількість коркового покриття: його витрата залежить від декорації. Іншими словами, якщо стіни приміщення будуть повністю обклеєні корковим покриттям, то необхідно порахувати площу стін, якщо окрім цього оздоблювального матеріалу буде використаний інший матеріал, тоді звичайно знадобиться менше коркового покриття. До розрахованої величини обов'язково зробіть надбавку 5-10 відсотків: ця надбавка необхідна для вирівнювання країв і підрізування.

2. Розпакуйте корковий лист і витримайте його протягом декількох днів при кімнатній температурі. Ця процедура необхідна для того, щоб обробний матеріал придбав потрібну температуру і вологість повітря навколишнього середовища. Крім того, розпакувавши листи коркового матеріалу, набагато легше підібрати потрібне поєднання, адже, як відомо, корковий матеріал відрізняється як тональністю, так і малюнком.

3. Очистіть поверхню стін від пилу і раніше нанесеного на неї покриття. Прогрунтуйте її.

Виконайте розмітку стіни: намалюйте вертикальні і горизонтальні лінії. Після цього визначте місце розташування першої коркової пластини (кут перетину намальованих ліній), а потім розрахуйте кількість аркушів настінного коркового матеріалу, яке вміщується уздовж даної розмітки.

4. За допомогою шпателя, валика чи кісточки нанесіть на поверхню стіни і на коркове покриття тонкий шар клею "Multifix" або "W-240", після чого витримайте його 5-10 хв до легкого прилипання до рук ("Multifix") або коли клей стане прозорим ("W-240"). Потім прикріпіть коркову плиту біля заздалегідь наміченої на стіні лінії і щільно її притисніть, прокочуючи зверху гумовим валиком. Поклейка коркових листів здійснюється в наступній послідовності: спершу вертикальний ряд, а потім горизонтальний.

5. Щоб зробити прорізи під вмикачі і розетки, заздалегідь виріжте з паперу шаблон, який прикладіть до відповідної ділянки коркового матеріалу і зробіть розмітку. Після цього виконайте вертикальні і горизонтальні надрізи і зробіть заокруглення, якщо це необхідно.

Зверніть увагу!!!

  • ніколи не використовуйте воду для видалення клею чи сильного забруднення з поверхні коркового матеріалу, оскільки Ви можете пошкодити верхнє воскове покриття, після чого залишаться світлі плями;
  • якщо клей потрапив на корковий матеріал, спробуйте витерти його сухою ганчіркою або ганчіркою з нанесення бджолиного воску, якщо клей підсох, тоді за допомогою леза будівельного ножа акуратно його видаліть.
  • Настінний корок не потребує спеціального догляду, проте дуже ефективним є використання бджолиного воску, що надає блиску та запобігає виникненню пошкоджень. Настінні плити з корку легко підтримувати в чистоті. Вони легко миються, їх можна чистити вологою ганчіркою. Також можна використовувати м’які миючі засоби для жирних плям. Для оновлення застарілого покриття використовують поліуретановий лак.

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91