Гарантією якості коркової підлоги є дотримання технології в її укладанні. Поверхня під корковою підлогою повинна бути ідеально рівною, твердою, без тріщин і пошкоджень. Вона повинна бути чистою і сухою. Спеціальний клей слід наносити не тільки на основу під підлогу, але і на саму плитку, і в достатній кількості. В іншому випадку існує ризик, що плитка буде відставати і вигинатися по краях і кутах.

Перед укладанням обов'язково перевірте всі плитки Вашої коркової підлоги на збіг текстури і кольору. Якщо відмінності існують, постарайтеся розкласти плитку так, щоб вони були менш помітними.

До роботи по настилу коркового підлоги слід приступати тільки при температурі вище 18 градусів і в сухому приміщенні. Інакше – матеріал може втратити свою форму. Сам матеріал також повинен зберігатися до використання в умовах невисокої вологості і стабільної температури. З інструментів досить мати тільки кельму, зубчастий шпатель, гумовий молоток, лінійку, олівець і шнур для розмітки.

Перед монтажем коркової підлоги, слід ретельно вирівняти, висушити і пропилососити поверхню. Бетонні поверхні бажано ще й прогрунтувати. Якщо основа дерев’яна, то зверху настеляється фанера або ДСП.

Коркова підлога може монтуватися двома способами: клейовим та безклеєвим (замкова система збору, яка притаманна для плаваючої підлоги). При клейовому укладанні спочатку розмічають приміщення, провівши перпендикулярні маякові лінії, а потім викладають і підганяють малюнок з плиток без клею. Після цього шпателем наносять спеціальний клей на обидві поверхні, укладають коркову поверхню, і простукують її гумовим молотком для кращого прилягання.

Плаваюча підлога монтується за допомогою замків між окремими панелями, за аналогією з укладанням ламінату або паркетної дошки.

У багатьох може виникнути сумнів, що лак довго не протримається, і зовнішній вигляд коркового покриття швидко втратить свою красу. Але це далеко не так. Корок на підлозі рекомендовано покривати поліуретановим лаком, який відрізняється підвищеною зносостійкістю. Це підтверджує і чудовий стан коркового покриття в офісах і ресторанах (піддається великим навантаженням). Але навіть такий стійкий лак з часом почне стиратися.

Для догляду за корковою підлогою з лакованим покриттям пропонується спеціальний миючий засіб з високим вмістом воску. Під час прибирання (1 раз в 10 днів), його наносять губкою на корок і дають висохнути протягом години. У результаті на поверхні утворюється міцна захисна воскова плівка.

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91