Монтаж та оздобленняКатегоріїХтось може назвати використання натуральних матеріалів в інтер'єрі ультрамодною тенденцією, хтось, можливо, поверненням в радянське минуле, а можливо в далеке минуле - до витоків цивілізації. У будь-якому випадку, відчувати навколо себе подих природи і не переживати за своє здоров'я - це те, заради чого варто використовувати екологічно безпечні матеріали.

Компанія OKAN турбується про своїх клієнтів, тому створила платформу з широким вибором екологічно чистих матеріалів для облаштування оселі, офісу, ресторану, тераси та інших приміщень.

Після укладання підлоги, обробки та обшиття стін, вийшовши на фінішну пряму ремонтних робіт, усвідомлюєте, що жоден інтер'єр не обійдться без елементів декору та оздоблення, а також маріалів для монтажу та догляду. Компанія OKAN пропонує величезний вибір плінтусів з різноманітних матеріалів, декоративних мотузок, манільських та джутових канатів, клеїв, лаків та засобів для догляду. Щоб клієнту було легше орієнтуватись в розмаїтті продукції, компанія OKAN розклала всі види "по поличках", а також описала призначення та характеристики кожного продукту. Ми турбуємось про Ваше "завтра", тому допоможемо зробити Ваше житло безпечним.

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91