ПідлогаКатегоріїКоли людина облаштовує своє житло, щоб бути ближче до природи, в обробці інтер'єру використовуються натуральні матеріали. Це певною мірою стосується і підлоги. Тут основне правило – свобода вибору, що залежить від смаку і можливостей клієнта. Найпоширеніші натуральні підлогові покриття: паркет, дошка з масиву деревини або художній паркет, корокова підлога, терасна дошка, властивостями яких є зберігання тепла. Краса таких матеріалів створює в будинку затишок і приносить в оздоблення інтер'єру шляхетність. Якщо Ви віддали перевагу дошці з масиву деревини, слід уважно поставитися до вибору варіанту її укладання. Якщо Вам до душі паркет, ми рекомендуємо в якості основи під покриття вибрати фанеру або бетонну (цементну) стяжку, оскільки це пов'язано з особливостями гідроізоляції підлоги. При монтажі натуральних дерев'яних покриттів необхідно використовувати якісні еластичні клеї з високим коефіцієнтом розтягування. Це дозволить зберегти підлогу в первозданному стані при зміні в приміщенні температурно-вологового режиму. Що ж стосується безпосередньо укладання дерев'яного покриття - натуральних і недешевих матеріалів, то такі роботи з укладання підлоги краще довірити фахівцям в цій галузі.

Сучасна підлога від фірми "Окан"

Під час оформлення власної оселі з метою наближення до світу природи, для внутрішнього оздоблення застосовуються органічні матеріали. Звичайно ж, одним з найбільш суттєвих предметів в цьому плані є підлога. Визначальним фактором у її обранні є велике різноманіття, тому вибір зумовлюється лише вподобаннями та спроможністю покупця. Найрозповсюдженішими натуральними матеріалами для накриття підлоги є:

  • паркет;
  • дошка з дерев’яного масиву (художній паркет);
  • коркова підлога;
  • терасна дошка.

Основною особливістю цих матеріалів, які включає в собі підлога від Окан, є гарне збереження теплоти.

Чарівність такого покриття додає Вашому дому комфорту і відчуття благородності в облаштуванні інтер’єру. При вибиранні художнього паркету, необхідно зосереджено підійти до обрання способу його монтажу. Якщо ж Ви зупинилися на звичайному паркеті, ми радимо взяти фанеру чи бетонну стяжку як базу для покриття, адже від цього залежить гідроізоляція підлоги. Під час встановлення натуральних покриттів з дерева потрібно застосовувати добірні еластичні клеї з достатнім показником розтягування. Завдяки цьому Ви збережете покриття в первинному вигляді після коливань температурно-вологового режиму в будинку. Якщо ж брати до уваги саме укладання дерев’яного накриття такого, як підлога зі Львова, що виконується з природних та дорогих матеріалів, то його проведення потрібно доручити спеціалістам в цій справі.

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91