БамбукКатегоріїБамбук - це найміцніша трав'яниста рослина, яка досягає значних розмірів. Бамбук не росте в нашій широті,  проте  в жаркій Азії та Китаї утворює на вологій місцевості величезні ліси.

Стебла бамбука завтовшки як кисть руки,  а у довжину вони досягають до двадцяти метрів:  старі стебла всередині бувають порожні, молоді ж, навпаки, наповнені серцевиною.

Краще за всіх вміють користуватися бамбуковими лісами китайці. У китайському містечку важко знайти річ, зроблену не з бамбука. Китайці часто будують будинки з бамбуку:  з міцних стовбурів робляться стовпи, більш тонкі йдуть на крокви і стіни, а з ще більш тонких або розколотих стовбурів виготовляють легкі циновки, які безперешкодно пропускають освіжаючий вітерець.

Внаслідок розвитку нових технологій, архітектурні проекти з бамбука знайшли поширення  в сучасному будівництві по всьому світі. Бамбук використовується при зведенні виставкових комплексів, житлових будинків, шкіл, храмів, кафе, барів і багатьох інших типів споруд. Величезна кількість можливостей використання бамбука в архітектурі демонструє його практичність в якості матеріалу для будівництва, задовольняє численним вимогам і надає різноманітні варіації його застосування.

Бамбуковий стовбур є 100% натуральним матеріалом. Природне походження робить стовбури бамбука різноманітними по кольоровій  гамі: світлими, коричневими, чорними і навіть леопардовими. Бамбукові стовбури - це дуже міцний і красивий матеріал. Завдяки здатності легко оброблятися, з них виходять оригінальні бамбукові будиночки, альтанки, меблі та барні стійки. На сьогоднішній день надзвичайно популярним стало використовувати цілий бамбуковий стовбур в інтер'єрах східних ресторанів, фітнес-клубів, йога центрів, SPA-салонів.

У силу свого природного походження і умов росту, бамбукові стовбури мають свій природний стан і можуть відрізнятися між собою відтінками, кількістю колін і незначною кривизною.

Декор з бамбука отримав своє широке застосування в наші дні. І це не дивно, оскільки бамбук відноситься до тих рослин, які здатні додати інтер'єру приміщення незвичайний і водночас стильний та оригінальний зовнішній вигляд. Багато дизайнерів використовують бамбук в якості прикраси не тільки внутрішнього інтер'єру приміщення, а й екстер'єру.

 

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91