Коркові профілі від «ОКАN» забезпечують довершеність ремонту!

Часто буває, що взятись за якусь роботу – творчу і виснажливу чи фізичну і енерго - витратну значно легше і приємніше, аніж її завершити, довести до логічного, потрібного вигляду, статусу. Стосунок до виду роботи – це дійство, прояв, система може мати фігуральний та опосередкований, проте вияв і вигляд роботи, як такий залишиться відверто не доведеним до кінцевої фази. Схильність характеру і брак часу, грошей, можливостей, кваліфікованих осіб серед знайомих, у штаті, з якими можна порадитись і які можуть прийти на допомогу, всі ці фактори без сумніву мають значення і вагу, але не вирішальну і не детермінуючу.

Будь-яку справу, що варта початку необхідно доводити до кінця, це одне із основних переконань та афоризмів, що притаманні серйозним людям, фірмам, організаціям. До серйозних фірм із неперерваним досвідом початку і завершення робіт в оздоблюванні інтер’єрів належить компанія «ОКАN». Наші керівники, спеціалісти та весь персонал підприємства наполягає на зверненні уваги на основні і другорядні роботи для покращення статусу і стильності та практичності інтер’єрів, і ми маємо для цього всі необхідні знання, матеріали та технологічні напрацювання. Матеріали, які ми реалізовуємо та вироби з них є тільки натурального походження, а це, погодьтесь, має неабияке значення для безпечного перебування в інтер’єрі у часі ремонтних робіт і опісля ремонтного вдосконалення приміщення дорослих і дітей.

Принагідно зауважимо, що логічна крапка ремонтних змін завдяки товарам та виробам «ОКАN» буде досягнута легко та без затрат часу й сили. Підлогове та настінне покриття з коркового дуба, наприклад буде доречно закінчити корковим профілем. Натуральність та природна поєднуваність цих матеріалів створить гармонійний ансамбль стилю та практичності у вашій оселі, на дачі, в офісі. Крім того матеріал коркового дуба, що входить в основу коркового профілю від фірми «ОКАN» має гіпоалергенні, антистатичні, протипилові, звуконепроникні і акумулюючі тепло властивості. Крім того коркові профілі, що ми пропонуємо клієнтам не підтримують горіння і завдяки специфіці процесу виготовлення не токсичні і не піддаються дії плісняви. І без сумніву вартим уваги є той факт, що коркові профілі від компанії «ОКАN» гармонійно вписуються в інтер’єри оздоблені корковим і не корковим матеріалом виробів. Ми хочемо виділити основні коркові профілі, що є у нашому асортименті для того, щоб замовники були проінформовані належним чином. Всі коркові профілі, які пропонуються нами є однакової довжини, а саме 90 см. Така універсальність розміру профілю з корку дає змогу завершити корковим профілем – аксесуаром як підлогу так і стінове покриття.

Ми пропонуємо замовити і придбати високоякісний натуральний корковий профіль таких найменувань:

  1. LN -1 та LN - 2 (кути зовнішні коркові)
  2. LK -1 (внутрішній корковий кут)
  3. Коркові закінчення: LB – 1, LP -1, LP -2 і LP -3.

Для того, щоб вдало та акуратно завершити ремонтні роботи з підлогою та стіновим покриттям звертайтесь до спеціалістів «ОКАN» і ми швидко та вміло підберемо вам коркові профілі найвищої якості та характеристик, що ідеально пасуватимуть завершенню саме вашого інтер’єрного мотиву.

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91