Коркові компенсатори від «ОКАN» - модне та практичне вирішення ремонтних аспектів!

Рішення на користь проведення ремонтних робіт часто тягне за собою не лишень матеріальні вкладення, пошуки правильних підходів до тої чи іншої маніпуляції, але й змушує підлаштовуватись до умов, які виникають в ході власне таких основних і другорядних дій на різних стадіях ремонту. Непереборне бажання зупинитись поки не пізно доводиться долати день за днем, та в цьому й специфіка ремонту як явища, що супроводжує наше життя, а звідси має живі прояви і навіть впливає на наш настрій, характер, вчинки тощо. Наша дружня команда пропонує вам чітке вирішення значної кількості питань, пов’язаних із ремонтом, і для цього доводить до вашого відома інформацію про коркові компенсатори найвищої якості та європейського стандарту. «ОКАN» розуміє складність проведення успішних високопрофесійних проектів і не оминає увагою потреби і завдання, які беруться виконувати прості люди, а не лишень навчені та підготовлені особи. Для всіх зацікавлених у проведенні ремонту, капітального чи косметичного ми маємо, що запропонувати, підказати, порадити. Завдяки використанню коркових компенсаторів від «ОКАN» ви одразу вирішите кілька важливих моментів:

 - Зможете не використовувати плінтус.

 - Дасте лад із вічним питанням перепаду температури та вологості у приміщенні, а звідси необхідності регулювання ширини зазору між паркетом. Компенсатор від фірми «ОКАN» легко і без проблем відновлює форму після дії тиску, вологи, температурних амплітуд.

 - Стильно та гармонійно поєднаєте різні види поверхонь, якщо використовується не лишень паркет, але й масивна дошка.

 - Введете у дім додатковий екологічно чистий матеріал, що не викликає алергічних реакцій і добре витримує морози, не просідає під тиском, чинить звукоізоляційну функцію, утримує тепло.

 - Корковий компенсатор, що ми реалізовуємо має такі параметри: товщину – 5, 7, 10 мм, висоту – 16 - 23 мм, довжину – 90 см. Ці виміри дозволяють прилаштувати компенсатор корковий будь – де і всюди він буде на своєму місці.

Замість коркових компенсаторів ми паралельно рекомендуємо застосовувати герметик ВОSTIK 3070, що виготовлений із коркових гранул та еластичної речовини, що швидко твердіє і має високі термо і звукоізоляційні показники, а також еластичність та здатність витримувати навантаження вагового і атмосферного типу.

Новинкою від компанії «ОКАN» є компенсатор семишарового покриття лаком корковий, що ідеально пасує при застосуванні його із лакованою поверхнею підлоги. Ми можемо запропонувати вам лаковані коркові компенсатори у таких популярних кольорах: горіх, боні, білий, махагон, дуб, сірий.

Окрім того у асортименті «ОКАN» постійно знаходяться для зручності та замовлень клієнтів такі компенсатори: Поріжок корковий RG 101, Корковий поріжок RG 107, Компенсатор корковий RG 110,  Компенсатор RG 104 та багато інших найменувань високоякісних виробів.

Ми підберемо для вас найкращий корковий компенсатор, відповідно кольорових вподобань, настрою, особливостей інтер’єру!

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91