«ОКАН» розуміється на оздобленні інтер’єрів екологічними та красивими матеріалами!

Вміння подати враження від свого житла, офісу, магазину, як щось унікальне та затишне з точки зору правильного та вмілого використання декору все повніше захоплює сучасних людей. Для таких завдань наймають декораторів, консультантів зі східних естетичних практик, мінімалізму, аскетичних концепцій та західних, практичних прибічників парадигм хай – теку, бідермейерівщини тощо.

Знайти золоту середину в цьому потоці прийомів, методів та шкіл до облаштування якісно та екологічно, естетично і комфортно різних за призначенням приміщень направду не легко. Найбільш правильним шляхом у вирішенні питання підбирання декору буде звернутись до професіоналів.

Необхідно вийти на контакт із фірмами, організаціями, що вміло поєднують в собі знання, індивідуальний підхід до замовника і звичайно не чинять компромісу в якості, доступності та екологічності матеріалів, що будуть запропоновані клієнтові. Такою фірмою, що вміло поєднує означені важливі фактори є «ОКАН». Наша фірма знає про декорування приміщень багато, і з радістю поділиться знаннями і порадами із своїми клієнтами. Хочемо звернути увагу спраглих до екзотики та практичності осіб на такий вид декору як настінний корок. Настінний корок від «ОКАН» вповні поєднує вишукані смаки, екологічне зацікавлення у безпеці і практичну сторону від використання даного типу матеріалу для оздоблення інтер’єрів. На відміну від ряду будівельних та декоративних елементів корок від нашої фірми не завдає шкоди здоров’ю і є абсолютно безпечним у використанні навіть при оздобленні дитячих кімнат. Його виготовляють із кори коркового дуба. Цікавим є той факт, що кора цього дерева складається з мікроскопічних пор наповнених киснем та азотом, які виступають чудовим захисником та бар’єром супроти проникнення води, пилу, токсичних речовин. Окрім того корковий матеріал здатен витримувати значні механічні навантаження і відновлювати власну структуру та первинний вигляд навіть після значного вагового впливу. Про переваги використання коркової кори можна розповідати чимало.

«ОКАН» професійно підбере для вас настінне коркове покриття і проконсультує щодо способів та правил його монтажу і догляду.

Будьте особливими і творчими разом із корковими покриттями від «ОКАН»!

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91