Бамбук та вироби з нього

Традиція і сучасність. Їхнє поєднання часом настільки дивує і притягує погляд, що слід віддавати належне шанування митцям, які здатні творити такий симбіоз. Ще більше здивування викликають самоуки, які знають як поєднати непоєднуване і зробити на стику культур та підходів щось живе, нове і самобутнє.

Поява бамбуку в системі європейських оздоблювальних технік сталася не так давно. Цей надміцний матеріал,завезений із Китаю і визнаний там незамінним у будівництві, монтажі та оздобленні упевнено увійшов у прикрасу помешкань, ресторанів, закладів міського та заміського відпочинку, спа – салонів тощо.

Бамбук на диво гнучкий та міцний продукт, крім того, для нього характерна широка кольорова гама відтінків, які самі по собі і в поєднанні з іншими виповнюють інтер’єри та екстер’єри східним спокоєм та впевненістю.

Наша компанія пропонує значний ряд якісних виробів із бамбуку, які задовольнять найвибагливіших замовників і поціновувачів східної естетики. Наприклад, бамбуковий стовбур, який буває різних розмірів та кольорів, від світлого, коричневого, темного, аж чорного і навіть леопардового.

З бамбука можна виготовити альтанки, літні кафе, стилізовані місця для культів, дахи і навіть циновки для відпочинку в туристичних, медитаційних чи аскетичних цілях.

Бамбукові стовбури використовують при обшиванні стін і наданні їм природного вигляду у місцях відпочинку і приватних будинках, в такий спосіб прививаючи екстер’єру природність та вишуканість водночас. В інтер’єрі бамбукові стовбури згладжують нерівності стін, дозволяють поверхні дихати і сприяють профілактиці аспіраторних захворювань, завдяки екологічності бамбука і здатності озонувати повітря у приміщенні. При оздобленні внутрішніх стін будівель, особливо ресторанів, кафе, офісів, бізнес – центрів модним і доречним є використання бамбукових шпалер. Вони легко клеяться до будь – яких, знежирених поверхонь, оживляють інтер’єр і завдяки спеціальній обробці не притягують пилу, не втрачають кольору і перешкоджають вицвітанню стін. Бамбукові шпалери є натуральними і довговічними, і в цьому їх виняткова перевага над іншими видами шпалер.

При монтажі бамбукових шпалер на допомогу приходять бамбукові молдинги, які вміло приховають стики, кути. В простий і доступний широкому загалу замовників спосіб бамбукові молдинги вирівнюють поверхні, доповнюють завершеність оздоблення і надають інтер’єру дизайнерського зрілого вигляду.

Популярними відтінками молдингів виступають: кавовий, природний і сіро –зелений. Ми радимо використовувати такі види бамбукових молдингів: кутові зовнішні і кутові внутрішні, Т – подібні молдинги тощо.

Цікаво, що бамбукові молдинги гармонійно поєднуються на стиках бамбукових та паперових шпалер, а також при фіксації та приховуванні дверних та віконних прорізів.

Бамбук і вироби з нього варті вашої уваги і ми з радістю допоможемо підібрати оптимальний варіант для створення естетично вивіреного та практичного у монтажі та застосуванні бамбукового ансамблю.

Якщо у вас з'явилися будь-які питання

Телефонуйте або пишіть нам

+38 (096) 719-79-91